Gunea Herria Herrialdea Banaketa
Abizari AEK Elorrio Bizkaia ekainak 4, 18:00etatik 20:00etara
AEK Euskaltegia (Algorta) Getxo Bizkaia ekainak 4 eta 5
Akerrenea Taberna (Alde Zaharra) Bilbo Bizkaia ekainak 6, 16:00etatik 20:00etara
Amaleun arraindegia Bera Nafarroa Garaia ekainak 2,3, 09:00etatik 13:00etara
Andoaingo AEK Andoain Gipuzkoa ekainak 6,7, 10:00etatik 13:00etara eta 16:00etatik 19:00etara
Antiguotarrak Elkartea (Antiguo) Donostia Gipuzkoa Ekainak 6-7 18:00etatik 20:00etara
Arrano Beltza (Alde Zaharra) Donostia Gipuzkoa ekainak 6,7, 18:00etatik 20:00etara
Arrano ostatua Lesaka Nafarroa Garaia ekainak 2,3 10:00etatik 20:00etara
Arrigarai euskaltegia AEK Tutera Nafarroa Garaia ekainak 6, 11, 11:30etatik 13:30etara eta 16:30etatik 18:30etara
Astra Gernika-Lumo Bizkaia ekainak 13, 17:00etatik 20:00etara
Auzoenea (Alde Zaharra) Iruñea Nafarroa Garaia ekainak 5,6, 17:00etatik 19:00etara
Axular elkartea Burlata Nafarroa Garaia ekainak 1, 12:00etatik 13:30etara eta 17:00etatik 18:00etara
Beñat Etxepare euskaltegia AEK Lizarra Nafarroa Garaia ekainak 6,7,8, 10:00etatik 13:00etara eta 17:00etatik 19:00etara
Berdintasuna Uharte Nafarroa Garaia ekainak 13,14
Berdura plaza Getaria Gipuzkoa ekainak 7, 18:00etatik 20:00etara
Betiko Ikastola Leioa Bizkaia ekainak 4 eta 5, 9:00etatik 17:00etara
Bikupe elkartea Antsoain Nafarroa Garaia ekainak 1,2, 18:00etatik 20:00etara
Billabonako Gaztetxea Villabona-Amasa Gipuzkoa ekainak 7, 8, 18:00etatik 20:00etara
DANTZA TALDEA Iurreta Bizkaia ekainak 8, 18:00etatik 20:00etara
ELB Sindikatua Ainhize-Monjolose Nafarroa Beherea ekainak 5,6,7, 09:00etatik 13:00etara
Erein da jan Arrasate Gipuzkoa ekainak 7tik 13ra, 10:00etatik 13:00etara eta 16:30etik 20:00etara
erronkariko euskaltegia Erronkari Nafarroa Garaia ekainak5,7, 16:30etatik 18:30etara
Euskaltegia Bermeo Bizkaia ekainak 6, 20:00etatik 21:00etara
faktoria Laudio Araba ekainak 3,4,5, 18:00etatik 20:00etara
Galdakao arraindegia Galdakao Bizkaia ekainak 5 eta 6, 18:00etatik 20:00etara
Galtzaundi Euskara Taldea Tolosa Gipuzkoa ekainak 7,8, 09:00etatik 13:00etara eta 15:00etatik 18:00etara
Garraldako euskaltegia AEK Garralda Nafarroa Garaia ekainak 13,14,15,16, 10:00etatik 14:00etara eta 17:00etatik 20:00etara
Gudarien plazako arkupea Hernani Gipuzkoa ekainak 8, 11:00etatik 18:00etara
Haizea kultur elkartea Barañain Nafarroa Garaia ekainak 6, 18:00etatik 19:00etara
Haurtzaro Ikastola Oiartzun Gipuzkoa
HERRIKO PLAZA Goizueta Nafarroa Garaia ekainak 1, 18:00etatik 20:00etara herriko plazan
Hitzak taberna Bilbo Bizkaia ekainak 7, 17:00etatik 20:00etara
Ibaizabal Ikastola Durango Bizkaia ekainak 4, 17:00etatik 20:00etara
Igerilekuko gizarte eraikina Zizur Nafarroa Garaia Ekainak 6, 7, 18:00etatik 20:00etara
Inpernupe Zumaia Gipuzkoa ekainak 8,9,10, 14:00etatik 22:00etara
Irrintzi AEK (Gros) Donostia Gipuzkoa Ekainak 7-8, 10:00etatik 13:00etara eta 16:30etatik 19:30etara
Irrintzi euskaltegia AEK (Donibane) Iruñea Nafarroa Garaia ekainak 6,7, 10:00etatik 14:00etara eta 17:00etatik 20:00etara
Iruñezar euskaltegia AEK (Alde Zaharra) Iruñea Nafarroa Garaia ekainak 6,7, 10:00etatik 14:00etara eta 17:00etatik 20:00etara
Irungo AEK Irun Gipuzkoa ZUREKIN HAREMANETAN JARRIKO GARA
Itsasi euskaltegia AEK Altsasu Nafarroa Garaia ekainak 3,4,5, 10:00etatik 13:00etara eta 17:00etatik 19:00etara
Ixerbe polikiroldegi ondoko lonja Zornotza Bizkaia ekainak 6, 18:00etatik 20:00etara
Jardun Elkartea Bergara Gipuzkoa ekainak 6, 9:00etik 13:00etara eta 15:00etik 19:00etara
Jubilatuen Egoitza Igorre Bizkaia maiatzak 31 eta ekainak 1, 17:00etatik 20:00etara
Kalaputxi Elkartea Mutriku Gipuzkoa ekainak 7 eta 8, 18:00etatik 20:00etara
Karkara (bulegoa) Orio Gipuzkoa ekainak 8, 9, 09:00etatik 13:00etara eta 16:00etatik 18:00etara
Karrikaluze elkartea Atarrabia Nafarroa Garaia ekainak 1, 10:30etatik 14:00etara // ekainak 4, 10:30etatik 12:30etara eta 17:00etatik 19:00etara
Kattalingorri-Zangue denda Elizondo Nafarroa Garaia ekainak 2, 10:00etatik 13:00etara eta 17:00etatik 20:00etara
Kementsu Otxandio Bizkaia ekainak 1, 17:00etatik 21:00etara
Kimuak Santurtzi Bizkaia ekainak 5,6,7 17:00etatik 19:00etara
Kirikiño Ikastola Bilbo Bizkaia ekainak 7 eta 8, 8:00etatik 17:30era
LAB sindikatua (Arrotxapea) Iruñea Nafarroa Garaia ekainak 5,6, 10:00etatik 13:00etara eta 16:00etatik 18:00etara
Labore Bilbo Bilbo Bizkaia ekainak 6, 17:00etatik 20:30era
Labore Oiartzun Oiartzun Gipuzkoa ekainak 1,2, 10:00etatik 13:00etara eta 16:00etatik 19:00etara
Larrabetzu Udaletxeko Lonja Larrabetzu Bizkaia ekainak 11 eta 12, 10:00etatik 14:00etara eta 17:00etatik 20:00etara
Laskorain Ikastola Tolosa Gipuzkoa ekainak 7,8, 09:00etatik 13:00etara eta 15:00etatik 18:00etara
Lau Haizetara Euskaldunon Elkartea Errenteria-Orereta Gipuzkoa ekainak 6,7,8, 17:30etatik 20:00etara
Lautadako AEK Agurain Araba ekainak 6, 18:00etatik 20:00etara
Lea Kafetegia Lekeitio Bizkaia ekainak 7 eta 8, 17:00etatik 20:00etara
Lekunberriko AEK Lekunberri Nafarroa Garaia ekainak 1,4,5 10:00etatik 13:00etara eta 16:00etatik 19:00etara
Liburutegi zaharra Zaldibar Bizkaia maiatzak 31, 19:00etatik 19:30era
Loramendi Elkartea Aretxabaleta Gipuzkoa ekainak 7 eta 8, 15:30etik 19:30era
Markinako AEK Markina-Xemein Bizkaia ekainak 6 eta 7, 17:00etatik 20:00etara
Maxixatzen Euskaldunon Elkartea Azkoitia Gipuzkoa ekainak 7, 18:00etatik 19:30etara // ekainak 8 11:30etatik 13:00etara
Merkatu Plaza (beheko solairua) Elgoibar Gipuzkoa ekainak 5, 17:00etatik 20:00etara
Natxitu Ea Bizkaia ekainak 14, 17:00etatik 20:00etara
Noaua Kultur Elkartea Usurbil Gipuzkoa ekainak 5,6,7,8, 09:00etatik 14:00etara eta 16:00etatik 19:00etara
Pikuxar euskal txokoa Irurtzun Nafarroa Garaia ekainak 8, 18:00etatik 20:00etara
Segurako Errigoraren Gunea Segura Gipuzkoa ekainak 7, 8, 10:00etatik 13:00etara eta 16:00etatik 18:00etara
Soreasuko Elkar-gunea Azpeitia Gipuzkoa ekainak 8, 16:00etatik 20:00etara
Ttakun Elkartea Lasarte-Oria Gipuzkoa Ekainak 12, 16:00etatik 19:00etara eta ekainak 13, 11:00etatik 14:00etara eta 16:00etatik 19:00etara
Txagorritxuko auzo elkartea Gasteiz Araba ekainak 2, 10:00etatik 13:30era eta 17:00etatik 19:30etara
Txintxirri Ikastola Elorrio Bizkaia ekainak 4, 10:00etatik 12:00etara eta 15:30etik 17:30era
Txoberne Taberna Bakio Bizkaia ekainak 2, 12:00etatik 14:00etara
Udaletxeko arkupeak Oñati Gipuzkoa ekainak 9, 10:00etatik 13:00etara
Udaletxeko estalopea Etxarri Aranatz Nafarroa Garaia ekainak 8, 18:30-20:00
Udaletxeko taberna Leitza Nafarroa Garaia ekainak 8, 19:00etatik 21:00etara eta ekainak 9, 12:00etatik 14:00etara
Untzaga Plazako Jubilatuen Etxea Eibar Gipuzkoa ekainak 5, 17:00etatik 20:00etara
Xaia ostatua Urruña Lapurdi ekainak 4, 16:30etatik aurrera
Xaribari AEK Portugalete Bizkaia ekainak 11, 17:00etatik 19:00etara
Zaraitzuko AEK Ezkaroze Nafarroa Garaia ekainak 4,5 7, 17:00etatik 19:00etara
Zarautzeko Errigoraren Gunea Zarautz Gipuzkoa ekainak 7, 17:00etatik 19:00etara // ekainak 8, 12:00etatik 14:00etara
Zubi Zahar Ikastola Ondarroa Bizkaia ekainak 5 eta 6, 9:00etatik 17:00etara