Gunea Herria Herrialdea Banaketa
Abizari AEK Elorrio Bizkaia EKAINAK 1, 18:30-20:30
AEK Euskaltegia (Algorta) Getxo Bizkaia EKAINAK 1, 9:30-13:30 ETA 15:00-20:00
Akerrenea Taberna (Alde Zaharra) Bilbo Bizkaia MAIATZAK 30, 16:00-20:00
Antiguotarrak Elkartea (Antiguo) Donostia Gipuzkoa EKAINAK 1,2, 18:00-20:00
Arrano Beltza (Alde Zaharra) Donostia Gipuzkoa EKAINAK 1,2, 18:00-20:00
Arrano ostatua Lesaka Nafarroa Garaia MAIATZAK 30, ETA 31 + EKAINAK 1 ETA 2, 11:00-13:00 ETA 16:00-20:00
Arrigarai euskaltegia AEK Tutera Nafarroa Garaia EKAINAK 5 ETA 7, 10:00-13:30 ETA 17:00-21:00
Astra Gernika-Lumo Bizkaia EKAINAK 1, 17:00-20:00
Auzalor euskaltegia AEK Berriozar Nafarroa Garaia MAIATZAK 30 ETA 31, EKAINAK 1 ETA 2, 10:00-13:00 ETA 17:00-19:00
Auzoenea (Alde Zaharra) Iruñea Nafarroa Garaia EKAINAK 1, 10:00-13:00 ETA 17:00-21:00
Auzotegi (Txantrea) Iruñea Nafarroa Garaia MAIATZAK 29 18:00-20:00
Beñat Etxepare euskaltegia AEK Lizarra Nafarroa Garaia EKAINAK 5, 6 ETA 7, 10:00-13:00 ETA 17:00-19:00
Berdura plaza Getaria Gipuzkoa EKAINAK 5, 18:00-20:00
Betiko Ikastola Leioa Bizkaia EKAINAK 1. 9:30-16:00
Bikupe elkartea Antsoain Nafarroa Garaia MAIATZAK 31, 17:00-20:00
Billabonako Gaztetxea Villabona-Amasa Gipuzkoa EKAINAK 8 ETA 9, 18:00-20:00
Botxo ostatua Bera Nafarroa Garaia EKAINAK 5-9, 8:00-20:00
DANTZA TALDEA Iurreta Bizkaia EKAINAK 1, 18:00-20:00
ELB Sindikatua Ainhize-Monjolose Nafarroa Beherea MAIATZAK 31, 9:00-18:30
Erein da jan Arrasate Gipuzkoa MAIATZAK 31 ETA EKAINAK 1 ETA 2, 10:00-12:00 ETA 17:00-19:00
Erromo eskola (Azken ordukoak) Getxo Bizkaia
Eska Tailerra Laudio Araba EKAINAK 1,2, 10:00-13:00 ETA 16:00-18:00
Euskalerria peña Burlata Nafarroa Garaia EKAINAK 2, 10:00-12:00 ETA 18:00-21:00
Euskaltegia Bermeo Bizkaia EKAINAK 1 ETA 6, 20:00 ETA 21:00
Galtzaundi Euskara Taldea Tolosa Gipuzkoa MAIATZAK 31, EKAINAK 1, 09:00-13:00 ETA 15:00-18:00
Garoa Txokoa (Santutxu) Bilbo Bizkaia EKAINAK 5, 17:00-20:30
Garraldako euskaltegia AEK Garralda Nafarroa Garaia MAIATZAK 29, 30 ETA 31, 10:00-14:00 ETA 18:00-20:00
Gudarien plazako arkupea Hernani Gipuzkoa EKAINAK 2, 11:00-18:00
Haizea kultur elkartea Barañain Nafarroa Garaia MAIATZAK 31, 18:30-19:30
Haziak Denda (Amara Zaharra) Donostia Gipuzkoa EKAINAK 1, 17:00-19:00 ETA EKAINAK 2, 10:00-13:00
Herriko Plaza Larrabetzu Bizkaia EKAINAK 1, 10:00-12:00 ETA 17:00-20:00
Ibaizabal Ikastola Durango Bizkaia MAIATZAK 31, 17:00-20:00
Igerilekuko gizarte eraikina Zizur Nafarroa Garaia MAIATZAK 30, 18:00-20:00 ETA MAIATZAK 31 17:00-19:00
Inpernupe Zumaia Gipuzkoa EKAINAK 1,2, 10:00-13:00 ETA 17:00-20:00
Irrintzi AEK (Gros) Donostia Gipuzkoa EKAINAK 1, 17:00-19:00 ETA EKAINAK 2, 10:00-13:00
Irrintzi euskaltegia AEK (Donibane) Iruñea Nafarroa Garaia EKAINAK 5, 6 ETA 7, 10:00- 13:00 ETA 16:00-19:00
Iruñezar euskaltegia AEK (Alde Zaharra) Iruñea Nafarroa Garaia MAIATZAK 29, 30, 31 ETA EKAINAK 1, 9:30-13:30 ETA 17:00-20:00
Itsasi euskaltegia AEK Altsasu Nafarroa Garaia MAIATZAK 29, 30, 31 ETA EKAINAK 1, 10:00-13:00 ETA 17:00-20:00
Itturraldea etxea (Aurtitz) Ituren Nafarroa Garaia MAIATZAK 29, 19:00-21:00
Ixerbe polikiroldegi ondoko lonja Zornotza Bizkaia MAIATZAK 31, 18:00-20:00
Jardun Elkartea Bergara Gipuzkoa MAIATZAK 31 ETA EKAINAK 1 ETA 2, 9:00-13:00 ETA 15:00-18:00
Jubilatuen Egoitza Igorre Bizkaia EKAINAK 1, 10:00-13:00
Karkara (bulegoa) Orio Gipuzkoa EKAINAK 1,2,3, 09:00-13:00 ETA 16:00-20:00
Karrikaluze elkartea Atarrabia Nafarroa Garaia MAIATZAK 26 ETA 29, 10:00-13:00
Kattalingorri-Zangue denda Elizondo Nafarroa Garaia MAIATZAK 30, 31 ETA EKAINAK 1, 2, 3, 10:00-13:00 ETA 17:00-20:00
Kementsu Otxandio Bizkaia EKAINAK 2. 17:00-21:00
Kimuak Santurtzi Bizkaia MAIATZAK 31, 16:00-19:00
LAB sindikatua (Arrotxapea) Iruñea Nafarroa Garaia MAIATZAK 29, 3O, 31 ETA EKAINAK 1 9:00-14:00 ETA 16:00-19:00 + EKAINAK 2 9:00-14:00
Labore Oiartzun Oiartzun Gipuzkoa EKAINAK 1 ETA 2, 10:00-12:00 ETA 17:00-19:00
Larraungo euskaltegia AEK Larraun Nafarroa Garaia MAIATZAK 29 ETA 30, 10:00-13:00 ETA 16:00-19:00
Laskorain Ikastola Tolosa Gipuzkoa MAIATZAK 31, 09:00-13:00 ETA EKAINAK 1, 15:00-18:00
Lau Haizetara Euskaldunon Elkartea Errenteria-Orereta Gipuzkoa EKAINAK 1, 2, 5 ETA 6, 17:00-20:00
Lea (Azken ordukoak) Lekeitio Bizkaia
Lea Kafetegia Lekeitio Bizkaia EKAINAK 1, 8:00-20:00
Liburutegi zaharra Zaldibar Bizkaia EKAINAK 1, 19:30ETAN
Loramendi Elkartea Aretxabaleta Gipuzkoa EKAINAK 1, 2, 5 ETA 6, 17:00-9:00
Maxixatzen Euskaldunon Elkartea Azkoitia Gipuzkoa EKAINAK 1, 18:00-20:00 ETA EKAINAK 2, 10:30-12:30
Mellis (Azken ordukoak) Bilbo Bizkaia
Merkatu Plaza (beheko solairua) Elgoibar Gipuzkoa MAIATZAK 31, 17:00-19:00
Natxitu Ea Bizkaia EKAINAK 3, 11:00-18:00
Noaua Kultur Elkartea Usurbil Gipuzkoa EKAINAK 1 ETA 2, 9:00-14:00 ETA 16:00-19:00
Pikuxar euskal txokoa Irurtzun Nafarroa Garaia MAIATZAK 29, 10:00-14:00 ETA 16:00-20:00
Segurako Errigoraren Gunea Segura Gipuzkoa EKAINAK 1,2,3, 11:00-13:00 ETA 16:00-18:00
Soreasuko Elkar-gunea Azpeitia Gipuzkoa EKAINAK 2, 16:00-20:00 ETA EKAINAK 3, 10:00-13:30
Ttakun Elkartea Lasarte-Oria Gipuzkoa MAIATZAK 30, 16:00-19:00 ETA MAIATZAK 31, 11:00-14:00 ETA 16:00-19:00
Txagorritxuko auzo elkartea Gasteiz Araba MAIATZAK 27, 10:00-13:30 ETA 17:00-20:00
Txalupa taberna Tafalla Nafarroa Garaia EKAINAK 5, 13:00-20:00
Txintxirri (azken ordukoak) Elorrio Bizkaia
Txintxirri Ikastola Elorrio Bizkaia EKAINAK 1, 10:00-12:30 ETA 16:00-18:00
Txoberne Taberna Bakio Bizkaia EKAINAK 4, 12:00-14:00
Udaletxeko estalopea Etxarri Aranatz Nafarroa Garaia EKAINAK 2, 18:30-20:00
UDALETXEKO KONTZEJUPEAN Oñati Gipuzkoa EKAINAK 3, 10:00-13:00
Udaletxeko taberna Leitza Nafarroa Garaia MAIATZAK 26 19:00-21:00 ETA MAIATZAK 27 12:00-14:00
Untzaga Plazako Jubilatuen Etxea Eibar Gipuzkoa MAIATZAK 30, 17:00-20:00
Xaia ostatua Urruña Lapurdi EKAINAK 1 ETA 2, 10:00-13:00 ETA 17:00-20:00, ETA EKAINAK 3, 10:00-13:00
Xaribari AEK Portugalete Bizkaia EKAINAK 1, 11:00 ETA 17:00-20:00
Zaraitzuko AEK Ezkaroze Nafarroa Garaia MAIATZAK 29, 30 ETA 31, 10:00-14:00 ETA 18:00-20:00
Zarautzeko Errigoraren Gunea Zarautz Gipuzkoa EKAINAK 1, 17:00-19:00 ETA EKAINAK 2, 12:00-14:00
Zubi Zahar Ikastola Ondarroa Bizkaia EKAINAK 1, 9:30-12:30 ETA 15:00-17:00